06.10.2014

Poniedziałkowy Przegląd Muzyczny: Luxtorpeda


Ciekawe połączenie dwóch osobowości - Roberta "Litzy" Freidricha i Przemysława "Hansa" Frencla. Rock i rap. Z tego mogło wyjść coś świetnego albo beznadziejnego. Jak dla mnie wyszło to pierwsze. 

Luxtorpeda to mieszanka wyjątkowa. Bo to nie tylko rock i rap. W końcu Litza to członek Arki Noego! Tak, dokładnie, tej Arki. Przez to ich muzyka podpisywana jest często jako rock chrześcijański.

Zadebiutowali singlem "Autystyczny". W tym roku na rynku pojawiła się już trzecia płyta, równie dobra jak poprzednie. 

Luxtorpeda - "Autystyczny"

Luxtorpeda - "Mambałaga"4 komentarze:

 1. Zespół bardzo lubię, 7 września tego roku byłam na ich koncercie ^^ 1,5h w drugim rzędzie, zaraz pod sceną, pogo i rewelacyjna zabawa! :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Parę dni temu miałam zajawkę na ten zespół (wcześniej nigdy go nie słuchałam). a tu proszę, trafiłam na taki post. :D znajoma udostępniła na facebooku, odsłuchałam i tak się zaczęło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć
  Bardzo fajnie tutaj u Ciebie, chętnie odwiedzę Cię jeszcze nie raz

  Also visit my homepage ... ścieki

  OdpowiedzUsuń
 4. Co z tego, że post ma już troche czasu, ale nie mogę się nie odezwać. :D Zespół uwielbiam, kocham i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Zakochałam się w nich już od pierwszego singla, a potem było tylko lepiej. Miałam okazje być na koncercie, poznać wszystkich prócz perkusisty - Krzyżyka, ich koncert wspominam jako jeden z najlepszych na jakich byłam. :)

  OdpowiedzUsuń