O mnie

Imię? Dominika. Wiek? 19. Kim jestem? Dobre pytanie, na które jakoś zawsze trudno konkretnie odpowiedzieć. Kiedyś miałam robione badania w poradni, bo podejrzewano u mnie dysortografię (Potwierdziło się, dlatego przepraszam za wszelkie braki przecinków, kreseczek i innych wariatów.). Okazało się wtedy, że w moim mózgu na podobnym poziomie rozwinięte jest zarówno myślenie humanistyczne, jak i to ścisłe. Te dwie rzeczy trzeba było jakoś połączyć.

Studiuję na Politechnice Wrocławskiej, kierunek Mechanika i Budowa Maszyn (ależ to kobiece!). Zawsze podobał mi się tytuł "pani inżynier", ale kocham też sztukę i tą miłość musiałam gdzieś przelać. Tak powstał te blog, na którym, kiedy się w końcu odważę, zacznie pojawiać się coś więcej niż tylko recenzje.

Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć ładniejsze zdjęcie ;)

Posiadaczka ciągle za krótkich ciemnych włosów, kolekcji czerwonych szminek oraz szafy pełnej czarnych ubrań, a także półek, na których zawsze jest za mało miejsca. Wrocławianka z wyboru. 

Co kocham? Swoich rodziców i psa o wdzięcznym imieniu Przystojniak. Stana Lee, komiksy, prozę Dostojewskiego, Ćwieka, Sapkowskiego i najwspanialszej Christie. Dobre seriale, jeszcze lepsze filmy, najlepiej te z wybuchami, i muzykę, tę w której dobrze słychać gitarę. Blues, rock, metal. I czarną kawę z cukrem. 

Nie lubię słabych książek, romansideł i telenoweli. Swojego lenistwa, które tłumaczę prokrastynacją. Oraz tego, że czasem brak mi odwagi, by zaryzykować.

Zdecydowanie za rzadko, ale jednak, pisze dla DeathMagnetic.pl
Znajdziecie mnie też na Lubimy Czytać, Insttagramie, Twitterze...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz