21.08.2014

Uwaga! Uwaga! Wiedźmin powraca!


Dla mnie jako dla wielkiej fanki sagi o Wiedźminie jest to wiadomość dnia, a nawet miesiąca! Na profilu Platige Image pojawił się post, który uradował nie jedną duszyczkę - będzie pełnometrażowy "Wiedźmin"! A zapowiada się o tyle ciekawie, że za produkcję odpowiadać ma Tomek Beksiński, który do tej pory tworzył animację do serii gier o Geralcie z Rivii. Od razu pojawiły się obawy, że polaczki znowu nie podołają temu zadaniu. A ja myślę, że damy radę. Nawet jeśli gra aktorska będzie na poziomie trawy, efekty dorównają tym światowym, amerykanckim.
Skoro już mowa o aktorach, to nie wyobrażam sobie nikogo innego w tytułowej roli jak Michała Żebrowskiego. Może już ma swoje lata i w ogóle, ale jest najlepiej pasującą do tej roli osobą w polskim światku aktorskim. No i ( i tu odzywa się moja kobieca część mózgu) jest przystojny, więc byłoby przynajmniej na co popatrzeć.


Ja się oczywiście już nakręciłam, zapędziłam w świat wyobraźni i tak dalej, a projekt jest dopiero w fazie developmentu. Jakby cały misterny plan miał jednak pójść tradycyjnie w pizdu, chciałam się z Wami podzielić alternatywną opcją. Przez niejakiego Konrada J. została stworzona petycja skierowana do wytwórni HBO o stworzenie serialu pokroju "Gry o Tron". " HBO - Home Box Office: We ask You to produce a TV series The Witcher, in the manner you made GoT" głosi dumni napis na stronie. Akcja dopiero się rozpoczęła, a już jest prawie 100 na 500 potrzebnych głosów. Podpisujcie na https://secure.avaaz.org/

Co o tym wszystkim myślicie? Polska czy zagraniczna? Kto w jakiej roli? I czy to w ogóle wypali?

2 komentarze:

  1. Dla wszystkich fanów Wiedźmina to na pewno świetna wiadomość :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie Michał Żebrowski jako Wiedźmin bardzo się podobał. Byłoby fantastycznie obejrzeć serial Wiedźmin na poziomie Gry o Tron. Co do Gry o Tron to jestem fanką tego serialu :) Pozdrawiam Cię serdecznie i zapraszam do mnie w odwiedziny :))

    OdpowiedzUsuń