30.04.2015

Taki ładny stosik - kwiecień 2015

Kwiecień nie należał do najlżejszych miesięcy. Non stop z nosem w książkach, jednak niekoniecznie tych przyjemnych i ciekawych. W maju jednak obiecuję poprawę.

W ciągu ostatnich tygodni przybyło do mnie kilka ciekawych pozycji. Mój portfel się cieszy, gdyż tylko dwie zostały zakupione. A co dokładnie się pojawiło na mojej półce?


"Polskie morderczynie" Katarzyny Bondy od Księgarni Matras to książka oparta na faktach. Lekturę już zakończyłam, recenzji spodziewajcie się pod koniec tygodnia. Już teraz mogę powiedzieć, że to pozycja warta polecenia.

"Ciemność płonie" wspaniałego Jakuba Ćwieka i "Queen. Królewska historia" to prezenty od Wydawnictwa Sine Qua Non. O jednej z nich mogliście już przeczytać tutaj.
"Upalne lato Gabrieli" od Wydawnictwa MG. Zwykle nie czytam tego typu książek, jednak teraz postanowiłam zaryzykować. Taki mały eksperyment, czy mi się spodoba.
"Kroniki Atopii" to już całkiem inna bajka. Całkiem duża cegiełka, którą zostawiłam sobie na później. Wydawnictwo Czwarta Strona umożliwia także przeprowadzenie wywiadu z autorem. Chyba się skuszę ;)
A teraz te dwie moje zakupione. Kolejne książki Zygmunta Miłoszewskiego - "Domofon" i  "Bezcenny 1"

I taka cóś - prezent od szkoły za wygranie olimpiady.

A Wam co udało się upolować w tym miesiącu? Piszcie w komentarzach. 


PS Pamiętacie, że blog ma nowy fanpage? Zapraszam serdecznie ;) http://goo.gl/L2xNEj

5 komentarzy:

 1. Ooo, to ja czekam na recenzję Morderczyń. Nie Ty jedna polecałaś, więc jestem bardzo ciekawa tej książki. Domofon i Bezcenny u mnie już w planie :)
  A jeszcze ciekawa jestem Kroniki Atopii. Widzę że tomisko niezłe. Ja lubię grubaski ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O coś dla mnie : style w architekturze. Na mnie również czeka taki stosik :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ładnie wydana, a co do treści nie mogę się jeszcze wypowiedzieć ;)

   Usuń