04.06.2014

Plan na czerwiec :)

Mała przerwa się niestety zrobiła u mnie ze względu na koniec roku i multum zaliczeń/popraw. Jednak nie zapomniałam o blogu i już niedługo pojawią się nowe recenzje. Już sobie nawet ładny stosik lekturowy ułożyłam na stoliku ;)


 • "Studium w szkarłacie" - sir Arthur Conan Doyle
 • "Pierwsze prawo magii" - Terry Goodkind
 • "Śmierć w Breslau" - Marek Krajewski
 • "Narrenturum" - Andrzej Sapkowski
 • "Patrząc jak krwawisz - saga Guns n'Roses" - Stephen Davis (to przez Gunsową i jej bloga gunsnrosesandme.blogspot.com - polecam!)
 • "Amerykańscy Bogowie" - Neil Gaiman
Jak widać będzie zróżnicowanie. Nawet bardzo. Mam nadzieję, że mi się uda. Prawdopodobnie zawita tutaj także kilka starych recenzji.

Dzięki pomocy pewnej osoby zostaną wprowadzone pewne wizualne zmiany związane z szablonem. Mam nadzieję, że się spodoba :)

4 komentarze:

 1. Oo, takie cudeńka :3 Uwielbiam Gaiman'a i Sapkowskiego a z zamiarem przeczytania "Studium w Szkarłacie" noszę się już od dawne.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1 i 5 książkę czytałam. ,,Srudium w szkarłacie"... co tu dużo mówić - po prostu klasyk. ,,Patrząc jak krwawisz- saga Guns N' Roses"... dla mnie też klasyk. :) Po prostu kocham Guns N' Roses (stary skład)! Książka godna polecenia szczególnie dla fanów. Obie lektury posiadam osobiście.
  Przedstawiam ci mój stosik na czerwiec:
  Jutro - John Marsden
  Dziewczyny z Hex Hall
  Słonecznikowa zima
  Anhar
  Mrok kwiatów
  Dom na krańcu czasu


  Dodaję twój blog do obserwowanych.
  PS. Zapraszam na mojego bloga z opowiadaniami.
  Pozdrawiam,
  Paula

  www.fantasymilosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. konkretne postanowienia :) życzę wyrtwałości! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem ciekawa ,,Patrząc jak krwawisz- saga Guns N' Roses". Życzę zrealizowania wszystkich planów, a potem miłego korzystania z książkowego patentu :)

  OdpowiedzUsuń