20.12.2014

Konkurs na "opowieść z przepisem w tle"

Moi drodzy, dostałam informację, że wydawnictwo MG wraz z pisarką Katarzyną Enerlich organizują konkurs z wyśmienitymi nagrodami. Jeśli lubicie pisać, a do tego znacie się trochę na kuchni, jest to zdecydowanie konkurs dla Was.


Waszym zadaniem będzie napisanie opowieści, której bohaterami będą także przepisy. Tekst konkursowy może liczyć maksymalnie 3600 znaków, czyli 2 standardowe strony maszynopisu.

Teksty można przesyłać do 28 lutego na adres: kasiae@gmail.com. W mailu należy podać: imię, nazwisko, adres zamieszkania, a ponadto dołączyć oświadczenia następującej treści, z których każde musi zostać odrębnie podpisane.:
 1. Zapoznałam/zapoznałem się z regulaminem konkursu na najlepszą „opowieść z przepisem w tle” dostępnym pod adresem: www.wydawnictwomg.pl oraz na profilu wydawnictwa MG w portalu Facebook (facebook.com/WydawnictwoMG) i akceptuję jego treść.
 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych do celów związanych z przeprowadzeniem Konkursu, a w przypadku wygranej ponadto wydania nagrodzonego Utworu.
Nagrodą główną w konkursie jest publikacja najlepszych opowieści w kolejnych książkach Katarzyny Enerlich, zestaw 5 książek Autorki oraz wspólny obiad z Katarzyną Enerlich podczas Warszawskich Targów Książki*. Prace wyróżnione zostaną wydrukowane w kolejnych książkach Katarzyny Enerlich.


*Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na Warszawskie Tragi Książki.

Wy bierzcie się za tworzenie przepysznych historii, a ja w przerwach między sprzątaniem i gotowaniem, spróbuję wyskrobać najnowszą recenzję. Trochę się w pisaniu w ty tygodniu opuściłam, ale chwalę się, że w końcu posprzątałam biblioteczkę :D 

6 komentarzy:

 1. Własnie czytałam o tym konkursie na innym blogu,ale to zdecydowanie nie dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też dostałam informację o tym konkursie. A moja biblioteczka jest nadal w opłakanym stanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może wspólna obserwacja? Daj znać u mnie:
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gotować nie lubię, ale za to lubię piec, więc może spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To chyba w końcu konkurs w sam raz dla mnie;)

  OdpowiedzUsuń